Membrany do izolacji – co zamontować?

Właściwa hydroizolacja pod płytki może uchronić przed ewentualnymi problemami z przeciekami i wilgocią, które prowadzą do powstawania pleśni, grzybów oraz korozji. Z tym zadaniem świetnie poradzi sobie membrana położona pod płytki. Dzięki swoim właściwościom ochroni ona przed przedostawaniem się wody, a jednocześnie zapewni odparowywanie zebranych cząsteczek.

Szczególnie w pomieszczeniach, które są narażone na ciągły kontakt z wodą jak łazienka, warto z wyprzedzeniem zadbać o odpowiednią hydroizolację. Produkowane przez nas membrany łazienkowe bardzo dobrze radzą sobie z wilgocią w takich miejscach. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, tworzą warstwę ochronną, która zapewnia odprowadzanie cząsteczek wody. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkty do swojego domu!

Hydroizolacja pod płytki – wodoszczelna membrana

Wbrew powszechnej opinii, płytki łazienkowe nie zapewniają całkowitej wodoszczelności. Do ich słabych punktów należą fugi. To najczęściej tą drogą przedostaje się woda.

W efekcie prowadzi to do powstawania nieestetycznych zacieków, pleśni i grzybów, a nawet odpadania płytek. Aby temu zapobiec, należy zadbać o odpowiednią hydroizolację pod płytkami. Membrana do łazienki zapewni wodoszczelność oraz odparowywanie wody. Dzięki temu położone na nią płytki będą przez długi czas wyglądać estetycznie i nie pojawią się problemy związane z pleśnią czy grzybem. Membranę można z powodzeniem zastosować także do prysznica. 

Rozwiązania dla wszystkich budynków

Produkty sprawdzą się nie tylko w łazienkach, ale także na tarasach i balkonach, a przede wszystkim dachach. Oferowane przez nas membrany dachowe stanowią świetne rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa. To produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z powodzeniem są wykorzystywane zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i przemysłowym. Membrana pvc to kolejna opcja, którą warto się zainteresować. Sprawdź naszą ofertę już teraz i przekonaj się sam!