Rodzaje figurek dostępne w sklepie online

Figurki i gadżety Fortnite to jedne z najpopularniejszych przedmiotów dostępnych w sklepach online, które wzbudzają zainteresowanie zarówno wśród wielbicieli gier komputerowych, jak i kolekcjonerów. A ponieważ te postacie znane z gier komputerowych przybierają różne oblicza, tak i ich odzwierciedlenia bywają bardzo różnorodne.

Niemal każdy sklep Fortnite posiada w co najmniej kilku opcjach (zwłaszcza wtedy, gdy jest to sklep dla geeków). Dlatego też osoby zainteresowane takimi figurkami mają naprawdę spory wybór. Jakie są najpopularniejsze figurki Fortnite? Tutaj warto wymienić przede wszystkim Funko POP i Action Figures.

Funko POP – małe i urocze figurki

Dużą popularnością – zwłaszcza wśród dzieci – cieszą się figurki Funko POP, które odznaczają się bardzo charakterystyczną cechą. Jest to duża głowa, która nadaje figurce uroczego i nieco psotnego charakteru. Ten typ figurki jest stosunkowo niewielki (najczęściej do 10 centymetrów wysokości) i statyczny (oprócz głowy, która jako jedyna ma możliwości obracania się). I cieszy się bardzo dużą popularnością, co sprawia, iż prawie każdy sklep Fortnite tego rodzaju posiada w swoim asortymencie.

Popularne figurki Fortnite

Inną wersją figurek Fortnite są tak zwane figurki akcji, które – w odróżnieniu od Funko POP – są w pełni ruchome. Taka cecha figurek sprawia, iż nie tylko świetnie nadają się one do zabawy, ale także do postawienia na półce lub biurku w dowolnej pozycji. A to jeszcze nie wszystko. Figurki Action są stosunkowo duże (około 18 centymetrów wielkości), wiernie odwzorowane i dodatkowo wyposażone w określone akcesoria. To wszystko powoduje, iż są bardzo realistyczne. A duże zainteresowanie nimi powoduje, iż dobry internetowy sklep Fortnite posiada figurki w różnych wersjach.

Gadżety i figurki Fortnite cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Co więcej – stały się niemal kultowe. Dlatego też są dostępne w wielu sklepach i każdy klient może wybrać te, które szczególnie mu się podobają.