Zakup karmy dla psów

To, jak żywimy naszego pupila istotnie wpływa nie tylko na jego samopoczucie, wygląd, ale również zdrowie. Karmy zawierające w swoim składzie zboże zaliczane są do tych, które bez wątpienia nie służą naszym czworonogom. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są karmy bezzbożowe dla psa.

Składniki roślinne niezbożowe

Karma dla psa bez zbóż nie zawiera zbóż, ale producenci stosują inne składniki pochodzenia roślinnego. W takiej karmie często znaleźć można ziemniaki i bataty, które dostarczają cukru w postacie dobrze przyswajalnej przez psie organizmy skrobi. Często stosowanym składnikiem jest również dynia. Jest to składnik niezwykle cenny dla układu odpornościowego psów. Karmy bezzbożowe zawierają często również marchewkę. Do popularnych składników zalicza się również brokuły oraz kalafiory. Są to składniki nie podnoszące zbytnio wartości kalorycznej karmy, a dostarczające wielu witamin i minerałów.

Aby karma smakowała lepiej

Karmy bezzbzożowe dla psa często zawierają również owoce. Ich dodatek sprawia, że bezzbożowa karma dla psa jest po prostu smaczniejsza. Do często wykorzystywanych składników zalicza się jagody, jabłka, a także ananasa. Nie tylko poprawiają one smak, ale również zawartość witamin w karmie.

Karma dla psa bez zbóż to najlepszy wybór, jeśli szukamy dla pupila naprawdę zdrowej karmy. Karmy bezzbożowe nie zawierają składników, których psi organizm nie potrzebuje. Są zdrowe, smaczne, nie wywołują reakcji alergicznych. Bezzbożowa karma dla psa to pewność, że czworonóg długo pozostanie zdrowy.