Wybierz auto na abonament

Jeżeli potrzebujesz samochodu na własne potrzeby prywatne bądź samochodu na firmę, koniecznie skorzystaj z oferty wypożyczalni, jaką jest wynajem długoterminowy samochodów. Dzięki ofercie wypożyczalni możesz wybrać dowolny model samochodu osobowego spośród ponad 300 dostępnych modeli, a umowa długoterminowa nie będzie obciążała twojego portfela. Wynajem długoterminowy aut to doskonała alternatywa dla drogiego i kłopotliwego kredytu czy dla umowy leasingowej. Już dziś sprawdź ofertę wypożyczalni i wybierz jeden z najnowszych modeli samochodów osobowych wyposażonych w skrzynie manualne oraz automatyczne.

Zalety wynajmu długoterminowego

Moglibyśmy wymienić wiele zalet wynajmu długoterminowego, jedną z nich jest z pewnością niska cena za wynajem oraz duży wybór samochodów. Jeżeli zatem nie chcesz obciążać swojego budżetu dużym wydatkiem na zakup nowego samochodu, możesz skorzystać z oferty wypożyczalni, jaką jest auto na abonament. Otrzymasz samochód w pełni sprawny, wyposażony w pakiet ubezpieczeniowy oraz w inne ciekawe i korzystne pakiety. Możesz wynająć auto na jeden rok z maksymalnym przedłużeniem do pal pięciu.

Skorzystaj z wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na okres od jednego do pięciu lat to przede wszystkim możliwość wykupienia samochodu po zakończonej umowie, możliwość dostępu do 300 autoryzowanych punktów serwisowych oraz kompleksowa obsługa samochodów na każdym etapie podpisanej umowy. Oferujemy swoim klientom atrakcyjne rabaty, doceniając zarówno nowych, jak i stałych klientów wypożyczalni. Wypożyczalnia samochodów długoterminowa to oferta dla każdego, komu zależy na niskich kosztach i wysokim komforcie podczas jazdy oraz pełnym ubezpieczeniu na czas trwania całej umowy.