Membrana dachowa na taras lub balkon

Membrana na taras zapewni skuteczną ochronę przed przedostawaniem się wilgoci i przeciekami, a w efekcie zapobiegnie powstawaniu pleśni oraz korozji. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które okazuje się dużo bardziej skuteczne od tradycyjnie położonych na klej płytek ceramicznych. Właściwości ochronne membrany na taras czy balkon zapewnią odpowiednią hydroizolację. Jest ona nieprzepuszczalną dla wody warstwą, dzięki czemu zapobiega przeciekom, a jednocześnie pozwala na odparowanie nagromadzonej wilgoci.

W ten sposób membrana dachowa tworzy „oddychający taras”. Produkty sprawdzą się doskonale w tej roli. Produkowane przez nas membrany dachowe powstają z materiałów najwyższej jakości i spełniają standardy światowej klasy. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze rozwiązanie!

Membrana na taras i balkon – najlepsza hydroizolacja

Membrana dachowa świetnie sprawdzi się na tarasie czy balkonie. Posiada właściwości, które dobrze poradzą sobie z popularnymi w tych miejscach problemami – wilgocią i przeciekami. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o wpływ warunków atmosferycznych – membrana zapewni odpowiednią ochronę. Ponadto, membrana tarasowa może być położona na istniejącą już nawierzchnię. Oznacza to, że unikniemy kosztów związanych z rozbiórką nawierzchni w przypadku remontu.

Jeśli więc membrana na taras wydawała Ci się kosztownym rozwiązaniem, to rozwiązanie z pewnością obniży cenę wykonania całości remontu. Przepuszczalność membrany zapewni odprowadzenie nagromadzonej wilgoci, nie obniżając jednocześnie zabezpieczeń przed przeciekami. Na nią można położyć dowolną warstwę wierzchnią, np.:

  • płytki ogrodowe,
  • deski, 
  • warstwę trawy, 
  • podest drewniany. 

Odpowiednia hydroizolacja znajdująca się pod nawierzchnią zadba o odpowiednie odprowadzanie wilgoci i pozwoli cieszyć się tarasem lub balkonem bez problemów z przeciekami i pleśnią. Produkty świetnie sprawdzą się jako membrany tarasowe. Membrana pvc to również produkt, którym warto się zainteresować. Zobacz naszą ofertę i zadbaj o swój taras już teraz!