4-pokojowe mieszkania na Piątkowie w Poznaniu

Nowe mieszkania w poznańskiej dzielnicy Piątkowo cieszą się bardzo dużą popularnością. Oferta poznańskich deweloperów już od dłuższego czasu jest niezwykle bogata i różnorodna. Coś odpowiedniego dla siebie znajdą więc nawet osoby, które szukają naprawdę dużego mieszkania. W ofercie są bowiem także mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo.

Mieszkania 4 pokojowe w Poznaniu Piątkowo – jakie mają zalety?

Mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo to lokale, których metraż wynosi 92 m2. Są to więc naprawdę duże mieszkania. Mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo znajdują się w nowo wybudowanym budynku, który liczy 15 pięter. Do każdego mieszkania można dotrzeć z łatwością, nawet wtedy, gdy znajduje się ono na ostatniej kondygnacji. W budynku działają ciche i szybkie windy. Mieszkania 4 pokojowe Piątkowo charakteryzują się przemyślanym i dzięki temu bardzo funkcjonalnym, wygodnym układem pomieszczeń.

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Piątkowie?

Piątkowo to, bardzo spokojna i doskonale skomunikowana z centrum dzielnica Poznania. Dzielnica zapewnia wygodny dostęp do sklepów, lokali gastronomicznych, przedszkoli i szkół. Osoby, które kupią mieszkania 4 pokojowe Piątkowo po nic nie muszą jechać do centrum miasta. Budynki, w których znajdują się mieszkania 4 pokojowe Piątkowo wyróżniają się nowoczesną architekturą. Mieszkania 4 pokojowe w Poznaniu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Istotne jest to, że mieszkania 4 pokojowe Poznań można kupić bezpośrednio u dewelopera w bardzo przystępnej cenie.