Sprawdź cennik

Pogotowie Kanalizacyjne Wrocław

Nieprzerwanie od wielu lat JOT – KA świadczy usługi pogotowia hydraulicznego na terenie całego Wrocławia i okolic. O każdej porze dnia i nocy mogą się Państwo skontaktować z nami w przypadku wystąpienia awarii hydraulicznych. Wszelkie komplikacje zostaną natychmiast rozwiązane przez wykwalifikowanych fachowców.

Pogotowie wodno-kanalizacyjne tworzy zespół hydraulików, którzy z pasji do majsterkowania postanowili rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności, zdobywając coraz to nowsze certyfikaty i kwalifikacje potwierdzające ich wiedzę i uprawnienia techniczne. Hydraulicy i Instalatorzy JOT-KI działają sprawnie, dzięki nowoczesnym narzędziom oraz materiałom z zaufanych hurtowni. Dzięki temu wszelkiego rodzaju awarie instalacji wodnych, awarie kanalizacyjne i gazowe mogą zostać błyskawicznie naprawione i usunięte. Co więcej, wszystkie działania pogotowia kanalizacyjnego JOT – KA są objęte ubezpieczeniem OC oraz okresem 2-letniej gwarancji na wykonywane usługi, aby zagwarantować Państwu jak najdogodniejsze warunki współpracy.

Głównym celem działań naszych hydraulików jest zadowolenie i zapewnienie spokoju naszym klientom, dlatego dokonują wszelkich starań, aby zyskać ich uznanie. Uczciwe podejście do drugiej osoby jest niezwykle ważne, a mimo wszystko tak często bagatelizowane we współczesnej branży hydraulicznej. Dla naszych klientów został stworzony cennik, dzięki któremu dużo prościej i skuteczniej można oszacować poniesione koszty. W miarę możliwości pogotowie wodno-kanalizacyjne stara się przewidywać i określać wartość usług, które najczęściej stanowią kłopotliwe ale jednocześnie proste i mało skomplikowane usterki. Natomiast podczas poważniejszych awarii wodnych stosowane są wcześniejsze oględziny danego miejsca, a następnie przeprowadzane jest konkretyzowanie kosztów przez specjalistów. Bogata oferta firmy JOT – KA świadczy przede wszystkim o wszechstronności i bardzo dobrej znajomości fachu przez pracowników. Zajmowanie się naprawą awarii wodnych czy kanalizacyjnych nie stanowi dla nas żadnego problemu!